Reklamacje i zwroty

Dział Reklamacji i Zwrotów
ul.Ciasna 4/8

42-217 Częstochowa

Zwroty / Odstąpienie od umowy kupna:

 1. Zgodnie z Ustawą z 24 czerwca 2014 roku „O Prawach Konsumenta”, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient powinien złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu w niepogorszonym stanie w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Tonery i tusze muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko).
 2. W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać po wcześniejszym kontakcie z nami wraz z otrzymanym paragonem i pisemnym odstąpieniem od umowy na którym podany zostanie numer konta do zwrotu kwoty. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Ci zwrócona w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki.
 3. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów lub za pobraniem.

 

Reklamacje:

 1. Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, bądź klient stwierdza niezgodności towaru z umową, prosimy odesłać reklamowany przedmiot wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą i opisem przyczyn reklamacji.
 2. W przypadku, gdy opakowanie (koperta bąbelkowa, karton tekturowy, inne) nosi znamiona uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki i w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody.
 3. W przypadku reklamacji, gdzie uszkodzenie, wada fabryczna jest możliwa do stwierdzenia tylko w momencie użycia przedmiotu, do przesyłki zwrotnej należy dołączyć dokumenty sprzedaży (paragon lub faktura) wraz z opisem usterki. W momencie potwierdzenia zaistniałej usterki przez blackgames.pl, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. W przypadku niemożności wymiany uszkodzonego przedmiotu blackgames.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.
 4. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie blackgames.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.
 5. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, ponowny koszt przesyłki ponosi klient zgodnie z cennikiem na stronie www.blackgames.pl.

 

Zwrot pieniędzy:

 1. Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu lub reklamacji zostanie dokonany w ciągu 7 dni po weryfikacji przesyłki przez obsługę działu zwrotów i reklamacji w następujący sposób:
  • jeśli zamówienie opłacone było przelewem on-line – zwrot nastąpi bezpośrednio na konto, z którego otrzymaliśmy przelew
  • jeśli zamówienie opłacone było przelewem w Urzędzie Pocztowym (druk wpłaty) lub za pobraniem – zwrot pieniędzy nastąpi po podaniu przez klienta niezbędnych danych do realizacji przelewu na konto bankowe.
  • zwrot pieniędzy nie jest realizowany po przez przekaz pocztowy.

Darmowy
Transport

dla zamówień powyżej 399 zł

Długa
gwarancja

Gwarancja na 10 lat lub do wyczerpania się ładunku barwiącego

Wysoka
jakość

pigmenty od 50 największych producentów

Zakupy
w 4INK

łatwe i przyjemne zakupy